Шановні читачі та автори!

2020 рік передує двадцятиріччю заснування нашого «Журналу європейської економіки», вихід якого започатковано за настановою Президента України Леоніда Кучми. В журналі публікуються результати досліджень, що містять нові важливі наукові досягнення та сприяють соціально-економічному розвитку європейських країн. Значна увага приділяється також вирішенню проблем економіки України в контексті її євроінтеграційної орієнтації.

За роки існування «ЖЄЕ» надав свої сторінки науковцям 27 країн (755 авторів), зокрема: Німеччини (53), Греції (51), Польщі (29), Італії (12), Словенії (10), Словаччини (9), Болгарії (7), Росії (5), Азербайджану (4), Франції (3), Нідерландів (3), Великобританії (2), Японії (2), США (2), Китаю (2), Португалії (2), Бельгії (2), Туреччини (2), Австрії (2), Пакистану (2), Казахстану (2), Чехії (2), Індії (1), Данії (1), Білорусі (1). Входячи у новий 2020 рік, ми хочемо подякувати всім нашим авторам і читачам за інтерес до «ЖЄЕ» та співпрацю.

Редколегія «ЖЄЕ» разом з видавцем і міжнародними партнерами вбачають необхідність оновлення нашої стратегії й місії на наступні роки, щоб більшою мірою відповідати вашим потребам та очікуванням. По-перше, «ЖЄЕ» орієнтується й надалі на розвиток теоретичних і прикладних досліджень у всіх сферах європейської економіки з урахуванням світового досвіду, до яких редколегія зараховує (проте не обмежує): теорію міжнародної економіки; економіку європейських країн; європейську інтеграцію; ринок фінансово-банківських послуг; регіоналізацію та глобалізацію; торговельні відносини; курси валют й ін. По-друге, «ЖЄЕ» і надалі залишається щоквартальним двомовним (англо- та україномовним) виданням як складова частина відкритого доступу в кіберпросторі, але кількість публікацій зростає вдвічі без втрати їх якості. По-третє, разом з Тернопільським національним економічним університетом, який видає і фінансує «ЖЄЕ», нашими партнерами стали Університет прикладних наук Західної Македонії (Греція) та Вища школа економіки і менеджменту публічного адміністрування, м. Братислава (Словаччина).

Зазначимо, що матеріали, які подаються на рецензію для опублікування в «ЖЄЕ», мають бути в обсязі від 10 до 15 сторінок при дотриманні міжрядкового інтервалу 1,5 (близько 25 000 знаків з інтервалами) та надсилатися електронною поштою на адресу jee.tneu09@gmail.com; з вимогами до статті можна ознайомитися детально на сайті «ЖЄЕ» за адресою http://jeej.tneu.edu.ua/. Рукописи ваших статей приймаються протягом усього року з поточним часом очікування максимально 3 місяці; вони мають містити: резюме, ключові слова, класифікацію JEL, бібліографічні дані автора (ПІБ; науковий ступінь; місце роботи і посада; ORCIDID; e-mail). Графічні матеріали подаються у програмі «Excel».

Ми чекаємо на ваші наукові праці для їх подальшої публікації, а також на будь-які пропозиції, коментарі чи запитання, які у вас виникають щодо «Журналу європейської економіки».

Редколегія